Deze plug and play D4S / D4R Perfect Fit LED autoverlichting-set is geschikt voor auto's met origineel Xenon D4S of D4R fitting.
Door de high speed kleine en geruisloze koeling, de lange levensduur en de erg hoge lichtopbrengst zijn deze lampen uitermate geschikt voor vervanging van uw origineel HID D4S of D4R 35Watt Xenon lampen.
Deze LED lampen zijn erg fel! U zult meer licht ervaren dan de originele Xenon lampen en ze zijn direct op volle lichtsterkte! Dus geen opstarttijd zoals bij Xenon!
Plug and play! 1:1 te vervangen met HID D4S / D4R 35Watt Xenon lampen! Geen externe led driver, bedrading of aparte '+' en '-' draad aanwezig!
Inhoud D4S / D4R Pro Perfect Fit LED Canbus set:
2 x D4S / D4R 48 Watt LED lampen 7600 Lumen (totaal 96 Watt en 15200 Lumen)
Eigenschappen:
• Kleur 6000k: wit
• Erg hoge lichtopbrengst (7600 Lumen per lamp)
• Lange levensduur
• Kleine high speed geruisloze koeling
• Geen opstarttijd
• Plug and play
• Schok- en waterbestendig
• 6 maanden garantie
• Storingsvrij (Canbus)
De D4S / D4R LED lampen zijn makkelijk te monteren en storingsvrij op de boordcomputer!
Let op dat de achterkant van de LED lamp iets hoger is dan origineel. Hierdoor zal bij auto's waarbij de lamp met de nastarter (zwart/rode blokje achterop de lamp) wordt vastgezet/vastgedraaid deze lampen niet altijd passen. Als eerst de led lamp wordt vastgezet met bijvoorbeeld een kunststof draai adapter of metalen klemmen en daarna komt de nastarter erop (die dan niet ook op de koplamp vastgedraaid moet worden, maar enkel op de lamp) dan passen deze lampen wel.
Klik hier voor de handleiding.
Heeft u naar aanleiding van bovenstaande informatie in deze advertentie nog vragen, dan kunt u uiteraard contact met ons opnemen via mail/contactformulier, SMS of Whatsapp.
© 2025 www.topledverlichting.nl - Powered by Shoppagina.nl